Zvídálkové, vzhůru do muzea!

22. 10. 2023 • 13.00–17.00
Tajemství pravěku. Rodinný program Slováckého muzea.

S muzejním skřítkem se vydáme na dlouhou cestu! Do dob dávno minulých a časů téměř zapomenutých… až do dalekého Pravěku Uherskohradišťska. Zjistíme, kde pravěcí lidé žili, které plodiny sbírali nebo jaká zvířata lovili. Během dílniček si děti vyrobí pravěké zvířátko, vyzkouší si práci archeologů a mnohé další. Nebudou chybět ani pracovní listy. Povídání se skřítkem začíná každou celou hodinu, po celou dobu programu je otevřena tvořivá dílnička.

Rodinné vstupné 200 Kč či dle platného ceníku.

Současně zveme na akci k Mezinárodnímu dni archeologie, která se koná v sobotu 21. 10. od 15.00 do 17.00 v Památníku Velké Moravy – Cyrilometodějském centru.

Informace

V rámci akce mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace Slováckého muzea v Uherském Hradišti, příspěvkové organizace. Neneseme odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.