Tvoříme v muzeu

Hlavní budova Slováckého muzea
Smetanovy sady 179
Zdobení kůže aplikací.

Kurz je zaměřený na výrobu menšího koženého výrobku – pouzdra na mobil, brýle, peněženky nebo obalu na knihu či deníček, který si zájemci o kurz sami vyzdobí aplikací barevných kožených částí inspirovaných zdobením na kožíšcích. Účastníci kurzu si tak odnesou originální, ručně vyrobený dárek z kůže zdobený ojedinělým dekorem. Nejrůznější varianty zajímavě zdobených kožichů mohou návštěvníci vidět ještě do neděle 4. února 2024 ve výstavě Slováckého muzea Kdo nemá kožucha, zima mu bude!

V ceně kurzovného účastník obdrží:

• kůži,
  • nožík,
  • jehlu a bavlnky.

Cena: 450 Kč.

Kapacita kurzu: 15 účastníků.

Zájemci se mohou přihlásit na adrese:
Mgr. Gabriela Směřičková
gabriela.smerickova@slovackemuzeum.cz
+420 572 556 556, +420 572 551 370

Informace

V rámci akce mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace Slováckého muzea v Uherském Hradišti, příspěvkové organizace. Neneseme odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.