Toulky se Slováckým muzeem

18. 7. – 20. 7. 2023
Hlavní budova Slováckého muzea
Smetanovy sady 179

Víte, jaká tajemství ukrývá Slovácké muzeum a co vše mohou děti objevit? S námi prožijí děti nevšední dopoledne a odnesou si tak v podobě zážitku nejedno dobrodružství! Čtyřhodinový dopolední program plný zábavy (8.00–12.00), během kterého se děti podívají na aktuální výstavy a zároveň si vyrobí předměty podobné těm ve výstavách. V průběhu tří dnů děti navštíví všechny objekty Slováckého muzea.

První den, v úterý 18. 7., zamíříme do hlavní budovy Slováckého muzea, kde se podíváme do národopisné expozice Slovácko, budeme si povídat o tradičních řemeslech a nebudou chybět ani dílničky.

Další den, ve středu 19. 7., strávíme v Galerii Slováckého muzea, tam se dozvíme o barvičkách, o zobrazení sportu v umění a děti si vyrobí svá umělecká díla.

Poslední den, ve čtvrtek 20. 7., vyrazíme do Starého Města do Památníku Velké Moravy – Cyrilometodějského centra, kde se vydáme na výlet v čase. A to od dob lovců mamutů až po období Velké Moravy.

Program je určen pro děti ve věku 5 až 12 let.

Lze objednat souhrnně i jednotlivé dny. Vstupné 150 Kč za jednotlivý den. Místo srazu na kterýkoliv ze tří programů – hlavní budova muzea ve Smetanových sadech 179.

Na program je nutné se OBJEDNAT PŘEDEM:
Mgr. Alexandra Turečková,
alexandra.tureckova@slovackemuzeum.cz,
+420 734 693 528.

Informace

V rámci akce mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace Slováckého muzea v Uherském Hradišti, příspěvkové organizace. Neneseme odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.