Nové výtvarné ateliéry pro děti v galerii

5. dubna 2024

Novinku do prostor galerie si připravilo muzejní edukační oddělení. Výtvarné ateliéry jsou určeny dětem s doprovodem a konat se budou každé úterý.

Ateliér POHÁDKA MEZI OBRAZY (děti od 2 do 5 let) v sudé týdny od 10 do 11 hodin (maximálně 10 dětí ve skupince).

Ateliér TO UMÍM TAKY (děti od 5 do 8 let) v liché týdny od 14 do 15 hodin (maximálně 12 dětí ve skupince).

Termíny ateliérů v jednotlivých měsících budou zveřejňovány na webových stránkách muzea, na Facebooku a na dalších webech. Cena je 70 korun za ateliér/dítě.

Přijďte strávit společný čas s dětmi do inspirativních prostor galerie a nechte je se výtvarně projevit.

Na ateliéry je vždy nutná rezervace, a to do neděle před jejich konáním na: vladimira.cerna@slovackemuzeum.cz.