Debata o připravované expozici v uherskohradišťské věznici

19. 1. 2023 • 17.00
Přednáškové centrum
Štefánikova 1285

Slovácké muzeum a Moravské zemské muzeum zvou na veřejnou debatu o připravované expozici v uherskohradišťské věznici. O budoucí podobě památníku obětí totalitních režimů ve věznici budou debatovat zástupci současného autorského týmu expozice a nově spolupracujícího animačního studia Krutart. Bude představen základní koncept expozice a fungování památníku po jeho otevření, které je plánováno v roce 2028.

Ze zástupců Moravského zemského muzea a Slováckého muzea v Uherském Hradišti se zúčastní:

Mgr. Marek Junek, Ph.D.
PhDr. Jan Břečka
Ing. Bc. Luděk Navara
Mgr. Pavel Portl

Vstup volný.

Informace

V rámci akce mohou být pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem prezentace Slováckého muzea v Uherském Hradišti, příspěvkové organizace. Neneseme odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.