Program činnosti v roce 2012

Vážení příznivci Společnosti přátel slivovice,

naše společnost připravuje ve spolupráci s organizátory místních koštů slivovice II. ročník slováckého koštu slivovice.

Naši kolegové a spolupracovníci se sejdou v měsíci květnu ve Slováckém muzeu, kde budeme organizaci koštu připravovat. Pokusíme se odstranit některé „porodní bolesti“, které první ročník postihly. Spolu s vámi se jistě dobře připravíme na druhý ročník.

Některé místní košty jsem navštívil, chtěli bychom je všechny postupně zdokumentovat a zachovat je pro poučení i zábavu dalších generací. Všechny, které jsem měl možnost zaznamenat byly velice dobře organizované, nechyběla ani seriozní odborná část, ale i dobrá kultivovaná zábava. I proto vám děkuji za vlídné přijetí a zájem z vaší strany. Slovácké muzeum i Společnost přátel slivovice si této spolupráce velmi cení.

Předpokládáme, že druhý ročník slováckého koštu proběhne na podzim tohoto roku a budete-li souhlasit, místo koštu by bylo Uherské Hradiště.

Jiří Severin

Kontakt

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti,
příspěvková organizace
Smetanovy sady 179
Uherské Hradiště 686 01
Telefon: 572 556 556, 572 551 370
E-mail: info@slovackemuzeum.cz
Podrobné kontakty

Zřizovatel

www.kr-zlinsky.cz

Partneři

slovacky.denik.czwww.idobryden.czitvs24.czcasradio.czwww.slovacko.czwww.csaduh.czwww.do-muzea.cz www.carte.cz www.sphere.cz www.kudyznudy.cz www.cyril-methodius.eu www.mesto-uh.cz www.seniorpasy.cz www.moravia.tips
Facebook YouTube Odběr novinek RSS akce RSS dokumenty eBadatelna Zlínského kraje